• info@omaraha.ee
  • |
  • 58 070 613
Tere,

Kas kellelgi on olnud kogemust sellega, kui ootamatult ja kiiresti võlgnevused kasvavad?
Viimase nädalaga on minu võlad muutunud 25 euro võrra suuremaks.
15.06 - 67.49
23.06 - 92.73
Summa pole küll suur, aga kardan, et varsti muutub suureks, arvestades, et minu portfell on vaid 1000 eurot.
Varem ma sellist vahet pole täheldanud, aga pole ka väga palju asja jälginud.
Kas keegi teab rääkida kogemustest, et kas selline kõikumine on sage nähtus?
Kas ja kuivõrd võib sellel olla seos jaanidega?

Tervitades,
Raivo.
Raivo97
25 Eur nädala peale pole mingi kõikumine. See võib vaid üks ainus laen olla mis staatust muutis

Jaanidega pole mingit pistmist. See, mis toimub algas juba varem ja on alalisemat laadi halbade ja hilinevate laenude osakaalu kasv. Suurt raha väljavoolu pole toimunud, mis näitab vaid, et enamus investoreid ikkagi näeb ka selliste olude juures piisavat teenimisvõimalust. Ise aga oma portfelli kärbin küll
HannesR
Mul kõigub viimasel ajal võla number 60-80 vahel, laenujääk üle 5k. (suurem osakaal 5 a laenudel, 800-1000 skooriga. 1000 eurise portfelli puhul tundub see ikka päris suur võlg (eldusel et oled eri pikkuse ja skooriga laene 10 euri kaupa andnud).

HannesR
25 Eur nädala peale pole mingi kõikumine. See võib vaid üks ainus laen olla mis staatust muutisJaanidega pole mingit pistmist. See, mis toimub algas juba varem ja on alalisemat laadi halbade ja hilinevate laenude osakaalu kasv. Suurt raha väljavoolu pole toimunud, mis näitab vaid, et enamus investoreid ikkagi näeb ka selliste olude juures piisavat teenimisvõimalust. Ise aga oma portfelli kärbin küll
timo99
Mis on “võlg”, millest siin jutt? Kas kollased, punased, müüdud laenud?
vahur56
vahur56
Mis on “võlg”, millest siin jutt? Kas kollased, punased, müüdud laenud?
Kollased ja punased. Müüdud ei ole ju võlg.
timo99
Sellisel juhul on timo99 eelpool mainitud numbrid ju igati head, 5k laenujäägi juures 60-80, vägagi hea. Raivo97 lühiajaline kõikumine üsnagi tavaline teema. Ka võlas numbrid vs portfellisuurus on pigem analoogne enda portfelliga. Endal laenujääki ca 4 k ja võlas alates maikuust järsk muutus negatiivsele poolele ja kogusumma võlg hetkel 260 eur.
vahur56
9k jääk ja 180 võlg. Võla summa on püsinud üsna stabiilsena, aga ma pole seda ka eriti tihti jälginud.
peeter82
Täna õnneks on võlg juba väiksemaks muutunud. Tõenäoliselt inimesed siiski peomeeleolus unustasid võlad tasuda ja nüüd tagantjärgi teevad seda.
Raivo97
Minu statistika pole üldsegi nii hea: laenujääk 2,6k; võlg 2018a jaanuaris 110 euri ja juunis juba 200 eur juures; skoorid 900-1000.
Vidrik
Vidrik
Minu statistika pole üldsegi nii hea: laenujääk 2,6k; võlg 2018a jaanuaris 110 euri ja juunis juba 200 eur juures; skoorid 900-1000.
Teeb umbes sama välja ju.
Minul 1000 ja võlg 75.
Sul 2600 ja võlg 200.
Raivo97
Laenusumma:
Laenuperiood:

Tagasimakse:

Intress alates 12% aastas, laenud kuni 5 aastaks.

* Esialgne pakkumus on näitlik.

Logi sisse